fbpx
Close

Keda tahaks juhendada Novak Djokovic?

– Novak Djokovic / Foto: ImagoSport/Scanpix

Maailma esireket Novak Djokovic ja itaallane Fabio Fognini vastasid nende Instagram Live kohtumise ajal küsimusele, millist mängijat nad sooviksid treenida.

Djokovic määris mett Fognini moka peale ja ütles, et itaallane oleks üks tennisist, keda ta sooviks treenida. Selle peale skandeeris Fognini: “Serbia! Serbia!” Djokovic lisas, et Fogninil on niigi head treenerid, kuid tema suudaks võib-olla itaallaselt ka viimase välja pigistada.

Fognini sõnas, et valiks treenimiseks mägija, kelle löögistiil on temaga sarnane. Enne kui Djokovic oskas aimata, kellest jutt, vastas Fognini ise, et see on Nick Kyrgios.

Kuid keda treeniks Djokovic noorema põlvkonna meestest. “Arvan, et eelkõige Felix Auger-Aliassime’i,” tõstis maailma esireket esile 19-aastase kanadalase. “Ta on tore kutt, väga talendikas, aga samas kõva töörügaja. Kuid ka Shapovalovit või Tsitsipast võiks treenida.”

Vaatame siis 4-5 aasta pärast, kui Djokovic on võib-olla karjäärile punkti pannud, kas keegi kolmest kutsub ta enda treeneriks. Lühikest vestlust Djokovici ja Fognini vahel saate näha siit.

scroll to top