fbpx
Close

Kaul, Cheklystova ja Glinka alustasid ITF-i turniiri kvalifikatsiooni võiduga

– Maria Lota Kaul / Foto: Igor Pissarev

Kokku seitse Eesti tennisisti mängib sel nädalal kahel ITF-i 15 000 USD auhinnafondiga turniiril – viis naismängijat Tamperes ja kaks meest Telavis (Gruusia).

Tamperes pääses tänu edetabelikohale otse põhiturniirile Maileen Nuudi ja vabapääsme (wild card) abil Katriin Saar. Teised alustasid kvalifikatsioonist ning keegi pidi välja kukkuma, sest Sofia Cheklystova ja Helena Narmont (8) kohtusid omavahel. Võidu sai Cheklystova 6:3, 6:1 ja sama veenvalt alistas Maria Lota Kaul Arina Petrova (Venemaa) 6:2, 6:2. Kummalgi tuleb võita veel üks mäng, et ühineda põhiturniiril Nuudi ja Saarega. Paarismängu põhiturniiril osalevad Nuudi ja Narmont, aga mitte koos.

Tampere turniiritabel.

Telavis pääses otse põhiturniirile Kristjan Tamm, aga Daniil Glinkal (9) tuli alustada kvalifikatsioonist. Glinka võitis Vito Dell’elba (Itaalia) 6:3, 6:1, kuid pidas õhtul ka teise kohtumise, kus paraku kaotas Michal Mikulale (Poola, 6) 4:6, 3:6 ega pääsenud põhiturniirile. Kuid Glinka teeb kaasa paarismängus nagu ka Tamm. Omavahel nad paaris ei ole.

Turniiritabel.

scroll to top