fbpx
Close

Kas ühe epohhi lõpp? Ajaloo parim meesduo loobus US Openist

– Bob ja Mike Bryan 2014. aastal US Openi tiitliga / Foto: Reuters/Scanpix

Vennad Bryanid – Bob Bryan ja Mike Bryan – läbi aegade edukaim meeste paarismängu duo ei osale tänavusel US Openil.

Enne koroonaviiruse pandeemiat olid Bryanid teatanud, et lõpetavad pärast 2020. aasta hooaega sportlaskarjääri. Viimastel kuudelgi on vennad mõista andnud, et nende jätkamine järgmisel aastal pole sugugi kindel.  

Teatavasti sai Mike Bryan aprillis esimest korda isaks. Bob Bryan ütles, et kui nad peaksid jätkama ka 2021. aastal, siis tõenäoliselt osalevad nad ka tänavusel US Openil.

„Meile meeldib meie elu. Kui peaksime tõesti profitennisega lõpparve tegema, siis on meil millele rõõmuga tagasi vaadata. Arutame vennaga seda asja, kas mängime veel edasi või mitte,“ rääkis ta.

42-aastased Bryanid tulid 2012. aastal Londonis meeste paarismängus olümpiavõitjateks ning koos on nad võitnud 16 meeste paarismängu Suure slämmi tiitlit. Bob on võitnud lisaks seitse ja kaks minutit vennast varem ilmavalgust näinud Mike neli segapaarismängu Suure slämmi turniiiri.

USTA teatas kolmapäeval muuhulgas, et belglanna Kim Clijsters on saanud wild cardi naiste paarismängu turniirile koos 18-aastase ameeriklanna Hailey Baptiste`iga (WTA 234.). 37-aastasel Belgia tennisistil oli varem juba wild card naiste üksikmängu turniirile. US Openi paarismänguturniiridel osaleb tänavu 32 paari varasema 64 paari asemel.

scroll to top