fbpx
Close

Karl Kiur Saar ja Maileen Nuudi võitsid ilusa mänguga Eesti meistritiitli

– Karl Kiur Saar ja Maileen Nuudi / Foto; Igor Pissarev/ETL

Neljapäevasele võistluspäevale Eesti meistrivõistlustel pandi punkt segapaarismängu finaaliga, kus kohtusid kahe viimase aasta meistrid Vladimir Ivanov/Elena Malõgina ja 2018. aasta meistrid Karl Kiur Saar/Maileen Nuudi.

Hea kvaliteediga finaalis läksid nii esimese kui teise seti alguses Saar/Nuudi juhtima vastavalt 3:0 ja 5:2. Mõlemas setis suutsid aga Ivanov/Malõgina vahe tasa teha. Kui esimeses setis suudeti pärast tasakaalu seti lõpp ära võtta tulemusega 6:4, siis teises setis ei kasutatud seisul 5:5 murdepalli Saare servil ja tiitlikaitsjad kaotasid seti 5:7. Otsustav sett läks juba kindlamalt Saar/Nuudile, lõpptulemus oli 4:6, 7:5, 6:3. Vladimir Ivanovil luhtus seega võimalus võita kõik kolm mänguliiki, mida ta oli suutnud eelmisel aastal, Malõgina sarnane šanss oli kaduma läinud juba üksikmängu finaalis.

Saar ütles finaali kommentaariks, et nende taktika toimis. “Meie eesmärk oli võrgu ees võimalikult palju liikuda, et vastaste rütmi häirida. Lisaks servis Maileen otsustaval hetkel väga hästi,” ütles Saar.

Eesti meistrivõistluste viimane võistluspäev on reedel, 9. juulil. Kell 15 alustatakse naiste paarismängu finaaliga ja kell 17 (mitte varem, aga naiste paari finaali venimise korral hiljem) algab meeste üksikmängu finaal Ivanovi ja Kenneth Raisma vahel.

scroll to top