fbpx
Close

Chekhlystova/Malõgina lõpetasid Koskel/Narmonti valitsemisaja

Sofia Chekhlystova (vasakul) ja Elena Malõgina rõõmustavad võidetud punkti üle. / Foto: Igor Pissarev, Eesti Tennise Liit.

Kolm aastat järjest naiste paarismängus Eesti meistriks tulnud Anet Angelika Koskeli ja Helena Narmonti (1) valitsemisaeg sai läbi, kui reedeses finaalis võitsid neid Sofia Chekhlystova/Elena Malõgina 6:2, 6:3.

Kahjuks kõrgetasemelist mängu kuigi palju ei olnud, sest lihtvigu kippus sisse tulema. Kuid Chekhlystova/Malõginal õnnestusid kõik asjad natuke paremini – nad olid tagajoonelt veidi teravamad, tulid võrgus vahele õnnestunumalt ja servisid pisut täpsemalt.

Mõlemad setid algasid võrdselt ja seis oli esimeses 2:2 ning teises 3:3, aga settide lõpud vajusid tiitlikaitsjail ära. Ilmselt otsustav geim mängiti Narmonti servil teises setis seisul 3:4, kui vastastel õnnestusid tõrjed väga hästi ja natuke oli ka joonepallidega õnne. Jäänud 0:40 taha, ei suutnud Koskel/Narmont enam mängu pööret tuua. Tõsi, pärast mängu tuli ka info, et Narmont oli viimastel päevadel hädas toidumürgitusega, ta käis isegi kaks korda kiirabihaiglas.

Naiste paarismängu kõik medaliomanikud. / Foto: Igor Pissarev, Eesti Tennise Liit.

“Mõlemad pooled tegid küllaltki palju vigu,” tunnistas Chekhlystova. “Me proovisime natuke aktiivsemalt mängida ja ka võrgus erinevaid asju teha. Olid tasavägised seisud, aga kuidagi läks nii, et otsustavatel hetkedel olime paremad.” Chekhlystova polnud varem Malõginaga paaris kunagi mänginud. “Seda arvestades läks meil väga hästi,” ütles Chekhlystova. “Leenal on väga hea eeskäsi, minul jälle parem tagakäsi, seetõttu koostöö toimis ja võrgus õnnestus ka hästi kokku mängida.”

“Ilmselt suutsime end paremini kokku võtta,” põhjendas Malõgina, miks seti lõpud neile kuulusid. “Arvan, et olime ka natuke täpsemad.” Malõgina ütles, et neljapäeval kahe finaali kaotamine tema tänast esitust kuidagi halvas mõttes ei mõjutanud. “Mis oli eile, see oli eile, täna oli vaja jälle mängida ja otsast alustada,” ütles Malõgina, kuigi tervikuna oli tema tulemus siiski pisut kehvem kui 2020. aastal, mil ta teenis kaks meistrikulda. “Midagi hullu sellest pole, püüan vigu parandada. Töötame Vovaga (Vladimir Ivanov, kes on ka Malõgina treener – toim) nende elementide kallal, mis seekord nii hästi välja ei tulnud.”

scroll to top