fbpx

Kaks Eesti tüdrukut jõudsid Pajulahti turniiril teise ringi

– Emma Namnieks / Foto: Viktor Burkivski

Tennis Europe U14 vanuseklassi 3. kategooria Pajulahti turniiril Nastolas lisandusid teisipäeval teise ringi pääsejate hulka Emma Namnieks (8) ja Alissia Aleksandra Kivi.

Namnieks alistas Serena Hatakka (Soome) 7:6, 3:6, 6:4 ja Kivi Arina Vabistsevitsi (Soome) 6:2, 6:0. Kaotusega pidid leppima Maarja Leinštrep ja Katarina Brit Esken. Varem oli Eesti tüdrukutest teise ringi pääsenud Lisette Aljas.

Eesti poisid täna üksikmängus võidurõõmu ei tundnud, välja langesid Robert Raag ja Denis Maijorov. Nii jätkavad Eesti poistest 2. ringis vaid asetusega mängijad Oliver Ojakäär (1) ja Markus Mölder (3).

Paarismängus olid aga eestlased täna enamasti võitjate poolel. Vaid ühe geimi loovutasid turniiri soosikud Ojakäär/Mölder, kuid võidu said kirja ka Kevin Lempu/Petrik Tamtik ja Georg Strasch koos soomlase Otso Martikaineniga. Kaotasid vaid Maijorov/Raag. Tüdrukute paarismängu alustasid võidukalt Kivi/Namnieks ja Aljas/Lisette Järna, ent kaotasid Victoria Maria Mändma/Desire Pärn, kellel polnud loosiõnne, sest nad kohtusid kolmandana asetatud paariga.

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Lissi Kubre jõudis Šiauliais paarismängu veerandfinaali

– Lissi Kubre / Foto: Viktor Burkivski ITF-i juunioride 2. kategooria turniiril Šiauliais pääses Lissi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline