fbpx
Close

Kristjan Tamm kaotas M25 turniiril avaringis

Kristjan Tamm. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Eelmisel nädalal Dohas ITF-i M15 turniiri võitnud Kristjan Tamm alustas sel nädalal samas linnas M25 turniiri, kuid pidi leppima kaotusega avaringis.

Seda juhtub tennises tihti, et eelmise turniiri võitjal ei jagu püssirohtu järgmiseks, aga samas oli Tammel ka tõsine vastane Eliot Benchetrit’ (Maroko, ATP 520.) näol. M15 turniiril olnuks Benchetrit kindlasti asetatud, aga nüüd mitte. Võrdluseks: eelmise nädala esimene asetus Marius Copil (Rumeenia) oli M25 turniiril kolmas ja M15 teine asetus Bernard Tomic (Austraalia) nüüd seitsmes. Kuid Tamm võitis eelmisel nädalal nii Copilit kui ka Tomicit, kes on Benchetrit’st edetabelis eespool.

Tänase mängu kaalukeeleks sai otsustava seti algus. Tamm loovutas teises geimis oma servi, aga lõplikult pani punkti neljas geim, kus ta servil andis käest 40:0 edu. Eestlane kaotas 4:6, 6:3, 1:6. Kui täna on seoses tennisega palju räägitud palavusest, siis see kindlasti eelmisel nädalal 9 mängu (neist paarismängus neli) pidanud Tamme ei mõjutanud, sest Dohas on praegu 20 kraadi sooja, mis ongi jaanuari kohta tavaline.

scroll to top