fbpx
Close

Kaks Eesti tennisisti mängib Monastiris põhiturniiril (täiendatud)

– Karl Kiur Saar / Foto: ETL/Igor Pissarev

Daniil Glinka on kaheksandana asetatud ja Karl Kiur Saar pääses läbi kvalifikatsiooni põhiturniirile Monastiri 15 000 dollari auhinnafondiga võistlusel.

Saar oli omakorda valikturniiril kõrgeima asetusega ning ei kohanud erilisi raskusi edasipääsul. Kvalifikatsiooni avaringis oli ta vaba, aga täna pidas umbes viietunnilise vaheajaga kaks kohtumist, millest esimeses ta alistas Matteo Meneghetti (Itaalia) 7:6, 6:2 ja teises Leon Formella (Saksamaa) 6:2, 6:0. Saar ei olnud kaua aega ITF-i turniiridel üksikmängus osalenud ja seepärast oli tema esimene sett tasavägine, kuid järgmised kolm võitis ta kindlalt.

Esialgu pole kvalifikatsioonist edasipääsejaid veel tabelisse loositud ning ka Glinka ootab endale vastast valikturniirilt.

Hilisõhtul selgus, et Glinka kohtub austraallase Moerani Bouzige’ga, kellel ATP edetabelikoht puudub, aga Saar läheb kokku neljandana asetatud Gleb Sakharoviga (Prantsusmaa, ATP 740.). Teisipäeval neid kohtumisi ei toimu, küll aga alustavad Glinka/Saar paarismängu itaallaste Stefano Reitano ja Luca Tomasetto vastu.

scroll to top