Kaia Kanepi võitis üheksa geimi järjest ja siis vastane loobus

– Kaia Kanepi / Foto: ETL/Karl Toomsoo

Kaia Kanepi jätkas edukalt Cherbourgi 15 000 USD auhinnafondiga ITF-i turniiril, kui asus maailma 286. reketi Amandine Hesse (Prantsusmaa) vastu juhtma 6:0, 3:0 ja siis vastane loobus.

Üheksast peetud geimist viis olid siiski tasavägised, eriti viimane, kus Kaial oli enne võitmist kolm murdepalli ja Hessel neli geimpalli. Tõenäoliselt vaevas prantslannat siiski kerge vigastus, sest niisama alla anda põhjusel, et sa vastu ei saa, toob tennises tavaliselt kaasa trahvi.

Sellegipoolest oli Kanepi mäng veenev, ta lõi 4 ässa, servis esimest pallingut sisse 59% ja võitis servigeimides 22st punktist 17 (77%).

Kaia kohtub veerandfinaalis Cagla Büyükakcayga (Türgi, WTA 176.). Kui aga eestlanna sai täna hakkama vähem kui tunniga, siis türklannal kulus Lara Saldeni (Belgia, WTA 252.) 7:6, 3:6, 7:6 alistamiseks ligi 3,5 tundi. Selle mängu 33st servigeimist 20 võitis tõrjuja ning punktidega jäi 129:125 peale kaotaja.