fbpx
Close

Kaia Kanepi tahab profitennises jätkata ka pärast koroonaviirusest tingitud pausi

Kaia Kanepi pärast US Openi avaringi võitu. / Foto: AFP/Scanpix

Kaia Kanepi ei ole koroonaviirusest tingitud pausi ajal loobumismõtteid heietanud. Ta tunneb rõõmu tennisest, käib treeningutel ja ootab turniiride algust, kirjutab ERR Sport.

Eriolukorra tingimustes on Kanepi saanud harjutada Audentese tennisekeskuses. Ta ei tee küll pikaaegseid plaane, kuid motivatsioon kõrgel tasemel tennist mängida on alles. “Mulle meeldib see elustiil, meeldib trenni teha ja tennist mängida. Kuna saan ja olen terve, siis miks mitte mängida – nii palju kui tunnen, tahan ja saan,” ütles Kanepi intervjuus ERR-ile.

Kanepi siiski möönis, et on mõelnud, mis saab temast pärast tippsportlase aega, kuid head vastust pole. “Kui liiga palju saab tennist ja reisimist, siis kaob see nauding ära,” mõtiskles Kanepi. “Ma arvan, et võitmine on kõige toredam ja sellepärast ka mängime. Aga kui mängida ei meeldi ega taha, siis ei võida ka. Protsess peab olema meeldiv.”

Kanepi tahaks kohe minna turniirile, aga teab, et esialgu pole neid ette näha, mitte enne juuli lõppu. “Keegi ei tea täpselt, mis edasi saab ja millised turniirid toimuvad ja millal. Ilmselt noorematel on keeruline, aga mul on olnud karjääri jooksul päris palju pause, kus pole pikalt mänginud, siis on praegu lihtsam olla rahulikult,” lisas Kanepi. Kui turniirid sel aastal jätkuvad, tuleb ka Kanepi enda sõnul platsile.

scroll to top