fbpx
Close

Kaia Kanepi pole kindel, kas võtab osa Merko Cupist

Kaia Kanepi. / Foto: AFP/Scanpix

Kuigi eile tuli kinnitus, et Eesti mängib Merko Cupil ehk Eesti – Läti maavõistlusel parimas koosseisus, siis täna tegi Kaia Kanepi sotsiaalmeedias postituse, mis seab tema osavõtu kahtluse alla.

“Kui minuga 1,5 kuud tagasi räägiti turniirist, siis oli kindel, et turniir toimub kõvakattega väljakukattel ja see sobis hästi minu US Openi plaanidega. Kui tänase seisuga US Open toimub ja Eestis toimuv maavõistlus peaks toimuma liival, siis ma kindlasti ei saa sellel osaleda (olen sellel teemal suhelnud korraldajaga ka enne pressikonverentsi toimumisaega)…,” kirjutas Kaia. Ta lisas, et kui tuleb teade US Openi ärajäämisest, siis ta võtab meelsasti Merko Openist osa, sest järgmised turniirid oleksid Euroopas liivaväljakutel, kaasa arvatud Roland Garrosi slämmiturniir.

“Olen viimased 12 kuud mänginud vaid kõvakattega väljakul ning arvestades enda jalgade seisundit, ma ei saa liiga lühikese aja jooksul vahetada liiga tihti erinevaid väljakukatteid, kuna see võib lõpetada minu karjääri (ja käimasoleva hooaja) kiiremini, kui ma ise seda sooviks,” põhjendas Kaia, miks väljakukatte vahetus talle ei sobi.

Kuid võrreldes veel paari nädala taguse infoga on nüüd selge, et Anett Kontaveit osaleb 3. augustist Palermo turniiril, mis peetakse liivaväljakutel. Samamoodi mängivad Palermos Läti tennisistid Jelena Ostapenko ja Anastasija Sevastova. On üsna tõenäoline, et nemad eelistaksid mängida Tallinnas liivaväljakutel, ehkki selle kohta pole keegi veel mingit postitust teinud.

scroll to top