fbpx
Close

Anett Kontaveit saab Palermo turniiril viienda või kuuenda asetuse

– Anett Kontaveit intervjuud andmas / Foto: ETL/Igor Pissarev

Palermo tenniseturniiri, kus osaleb ka Anett Kontaveit (WTA 22.) põhiturniirile pääsejate nimekiri on nüüd kinnitatud, ehkki viimase hetke loobumised on alati võimalikud.

Praeguse seisuga peaks Kontaveit olema asetatud viiendana, sest temast edetabelis eespool olijaist mängivad Palermos Johanna Konta (Suurbritannia, 14), Petra Martic (Horvaatia, 15), Marketa Vondroušova (Tšehhi, 18) ja Maria Sakkari (Kreeka, 20).

Kuid esialgsetel andmetel osaleb vabapääsmega (sest ta jäi registreerimisel hiljaks) maailma teine reket Simona Halep (Rumeenia) ja sel juhul peaks ta saama esimese asetuse, millega Anett langeks kuuendaks. Kõige viimased andmed pärinevad aga Palermo turniiri Twitterist, kus täna pärastlõunal ütles turniiri direktor Oliviero Palma: “Me ei kinnita, et Simona Halep mängib Palermos. Teame ainult, et ta on suuliselt avaldanud soovi siin mängida.”

Levivad kuulujutud, et veel üks esikümne mängija soovib vabapääset (arvatakse, et see on Elina Svitolina või Kiki Bertens), aga ka sel juhul saaks Eesti esireket ikkagi asetuse kaheksa parema sekka. Bertens on teatanud, et ta “väga kahtleb” USA-s mängimises ja peaks jääma Euroopasse, kus ta osaleb Roomas ja Madridis ning Roland Garrosi slämmiturniiril.

scroll to top