fbpx
Close

Kaia Kanepi on järgmise nädala Pariisi turniiril esimesena asetatud

Kaia Kanepi. / Foto: AFP/Scanpix

Kaia Kanepi, kes tõuseb esmaspäeval maailma 46. reketiks, aga oli turniirile loositud veel 55. reketina, on pühapäeval algaval Trophee Lagardere turniiril Pariisis esimesena asetatud.

Suurem osa esisaja tennisiste, nende seas Anett Kontaveit, teeb järgmisel nädalal kaasa Rooma WTA 1000 turniiril, aga samaaegselt peetakse kaks WTA 125K turniiri Pariisis ja Karlsruhes. Nende võitmine ei lähe WTA turniiri tiitlina, sest 125K on võrdsustatud ATP Challenger’iga, mille kohta peetakse samuti eraldi arvestust.

Teise-kolmandana on Trophee Lagardere’il asetatud Magda Linette (Poola, WTA 56.) ja Beatriz Haddad Maia (Brasiilia, 65.), kuid brasiillanna on sel nädalal jõudnud St. Malo 125K turniiril poolfinaali ja võib-olla ta teist võistlust järjest ei mängi. Pigem võib Kaia ohtlikemateks rivaalideks lugeda kaht noort venelannat Varvara Gratšovat (73.) ja Anastassia Potapovat (78.), kes küll praegu riiki ei esinda, vaid mängivad ainult oma nimel. Teisena asetatud Linettele kaotas Kaia Charlestoni turniiri 3. ringis.

scroll to top