fbpx
Close

Kaia Kanepi kohtub homme keskpäeval Dalila Jakupoviciga

Kaia Kanepi Miamis. / Foto: USA Today/Scanpix

Kaia Kanepi (1) ja kunagise Wimbledoni finalisti Sabine Lisicki (Saksamaa) uut kohtumist ei toimu, sest sakslanna kaotas Dalila Jakupovicile (Sloveenia, WTA 211.).

Eelvaadet me ITF-i turniiridel ei kirjuta, aga Jakupovic vajab põgusat tutvustamist, sest 2018. aasta novembris oli ta maailma 69. reket.

Praegu 32-aastane Jakupovic on võitnud viis ITF-i turniiri, neist tugevaima (W60) 2018. aastal Canberras. WTA turniiril ei ole Jakupovic finaali jõudnud, kuid 2018. aastal tegi ta märkimisväärse tulemuse Nottinghamis, kus jõudis WTA 500 turniiri veerandfinaali ning võitis Elise Mertensit ja Naomi Osakat, kes paiknesid siis edetabelis TOP20 lõpus. Vaatamata kuulumisele esisajasse ei ole Jakupovic suure slämmi turniiride põhitabelis teeninud ühtki võitu. WTA 125K turniiril on Bosnia päritolu sloveenlanna jõudnud korra finaali (2017 november, Mumbai), kus ta kaotas Arina Sabalenkale.

Maailma edetabelis langes Jakupovic esisajast välja 2019. aasta aprillis ning hiljem pole tagasi saanud. TOP200 hulka pole Jakupovic pärast koroonaviiruse pausi enam kuulunud, kuid tänavu 10. aprillil jõudis ta viimase kolme aasta kõige kõrgemale edetabelikohale (208.).

Mäng algab Wiesbadenis Eesti aja järgi kell 12. Kuna tegemist on väljaku esimese mänguga, võib algusaega muuta vaid vihm. Seda aga Wiesbadenisse homme ei ennustata, peaks olema 16-19 kraadi ja vahelduv pilvisus.

scroll to top