fbpx
Close

Kaia Kanepi ja Jelena Ostapenko kohtuvad õhtuses mängus

Kaia Kanepi (istub) ja Anett Kontaveit pühapäevasel treeningul. / Foto: Igor Pissarev

WTA 250 turniiri Tallinn Open kolmandal päeval alustatakse üksikmängus juba teise ringi kohtumistega, aga keskseimaks mänguks võib ikkagi pidada Kaia Kanepi ja Jelena Ostapenko (Läti, 5) matši.

Kuigi tegemist on meie oma mängijaga, oleks see kohtumine vast keskne ka neutraalsete pealtvaatajate silmis, sest Kaia kuulsus on tänavu suurenenud ja Ostapenko slämmivõitjana ja mõnevõrra ekstravagantse käitumisega mängijana on alati olnud pealtvaatajaile atraktiivne.

Traditsiooniliselt algab Eesti tennisisti mäng kell 18 õhtul ehk siis nn prime time’i ajal, kui tööinimestel on juba vaba aeg. Eks mõneti on ka kummaline, et kella kuueks on selgunud juba kolm veerandfinalisti, aga üks avaringi mäng ikka veel pidamata. Kohe pärast Kanepi – Ostapenko heitlust tuleb väljakule teine Roland Garrosi võitja Barbora Krejcikova (Tšehhi, 7), kelle vastane on Marta Kostjuk (Ukraina). Mõlemad mängisid avaringis hästi ja oodata võib päeva lõpetuseks tulist heitlust.

Seekord tuleb rääkida ka paarismängudest, sest võistlustules on kolm Eesti tennisisti. Umbes kella 15 paiuku tulevad peaväljakul platsile Anett Kontaveit ja Erin Routliffe (Uus-Meremaa), kelle vastased on esimesena asetatud Nicole Melichar-Martinez (USA) ja Laura Siegemund (Saksamaa). Teisel väljakul on aga Elena Malõgina ja Maileen Nuudi neljandas mängus vastamisi Miyu Kato (Jaapan) ja Xinyu Wangiga (Hiina, 4). Ilmselt läheb Malõgina-Nuudi kohtumine ajaliselt kokku kas Anetti paarismänguga või Kaia üksikmänguga.

Vaadake homset ajakava siit.

scroll to top