fbpx
Close

Kaia Kanepi alustab suve teist poolt Washingtoni turniiriga

Kaia Kanepi. / Foto: Reuters/Scanpix

Kui kahel viimasel nädalal mängis WTA turniiridel Anett Kontaveit, aga mitte Kaia Kanepi, siis augusti esimesel nädalal on seis vastupidine.

Nimelt osaleb Kaia Washingtonis peetaval Citi Openil, mis kuulub WTA 250 kategooriasse. Sellest pisut tugevam turniir (WTA 500) mängitakse San Joses. Kaia ei pääsenud mitte ainult otse põhiturniirile, vaid on ka asetatud kuuendana, mistõttu tal peakski olema ja ongi üsna soodne loos, ehkki 2. ringis võib ta kohtuda mängijaga, kellele on tänavu kaotanud.

Kaia esimene vastane on Greet Minnen (Belgia, WTA 96.), kellega Kaia pole varem kohtunud. Võidu korral ootab järgmises ringis mäng kas Harriet Darti (Suurbritannia, 84.) või Lin Zhu’ga (Hiina, 100.). Just Dart ongi see tennisist, kellele Kaia kaotas Indian Wellsi turniiri 3. ringis 6:7, 3:6. Võidu korral saavutanuks Eesti teine reket tookord karjääri parima tulemuse nimetatud turniiril.

Esikümne mängijaist osalevad Washingtonis Jessica Pegula (USA, WTA 7.) ja Emma Raducanu (Suurbritannia, 10.), kes on muidugi ka esimese-teisena asetatud. Võrdluseks võib öelda, et San Joses mängib viis esikümne tennisisti.

Vaata Washingtoni turniiri tabelit siit. Põhitabelis peetakse esimesed kohtumised esmaspäeval ja enne homme õhtut ei saa teada, kas Kaia tuleb sel päeval väljakule või mitte.

scroll to top