fbpx
Close

Homme algab Pärnus Kapitel Estonian Open

– Pärnu Kesklinna TK / Foto: Karmen Kärg

Traditsiooniliselt on juulis-augustis toimunud Pärnus rahvusvaheline tenniseturniir Estonian Open. Varasemalt Merko nime kandnud turniir on vahetunud Kapitel Openi vastu. Muudatus on ka see, et mehed ja naised võistlevad erinevatel nädalatel. Nii saab Pärnu Kesklinna väljakutel tasemel tennist nautida kaks nädalat.

Homme algab World Tennis Tour sarja meeste 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniir. Esmaspäeval peetakse kvalifikatsioonimängud, kus eestlastest astuvad võistlustulle Alex-Andre Ojassalu, Villem Aadamsoo, Gregor Marius Kliimask, Aleksandr Kvits ja Georg Strasch. Põhitabelisse said eestlastest kohad vastne Eesti meister Kristjan Tamm ja neli Ameerikas õppivat-treenivat noormeest: Siim Troost, Johannes Seeman, Robin Parts ja Alexander Georg Mändma. Nemad alustavad üksikmänguga kolmapäeval. 

Tennisiste on kohale sõitnud nii naaberriikidest Soomest, Lätist kui ka kaugelt Argentiinast ja Ameerikast. Kõrgeima asetusega on poolakas Maks Kasnikowski, kelle ATP edetabelikoht on 614. Finaalid mängitakse pühapäeval.

Kindlasti saavad olema põnevad lahingud. Tulge omadele kaasa elama! Ajakava ja tabelid on leida tennis.ee kodulehel.

8.-14. augustini toimub Pärnu kesklinna väljakutel World Tennis Tour naiste 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniir. Kes eestlannadest seal mängivad, selgub lähipäevadel.

scroll to top