fbpx
Close

Jürgen Zopp võib korrata Merko Openil tunamullust edu

– Jürgen Zopp / Foto: Toomas Kuum

ITF World Tennis Touri 15,000 USD auhinnafondiga turniiril Merko Open Pärnus on Eesti esireketil Jürgen Zoppil võimalus korrata tunamullust esikohta.

Meeste üksikmängu poolfinaalis kohtus Jürgen Zopp (ATP 271.) ukrainlase Nikita Mashtakoviga (ITF 631.). Esimest setti alustas eestlane hästi, asudes 2:0 juhtima, ent seejärel hakkas palju vigu sisse lipsama ja tablool püsis seis 3:3. Kuid kogemuse ja mänguklassi pealt võttis Zopp oma, sett talle 6:3.

Teine sett oli mõneti sarnane. Olulisema servimurde tegi Zopp seisul 4:4 ning ei jätnud Mashtakovile võimalust mängu tagasi tulla. Seega võit tulemusega 6:3 6:4.

Mashtakov: “Teadsin, et Zopp on klass kõrgem mängija. Püüdsin teda hoida väljakupiiridest võimalikult kaugemal, sest teadsin, et kui ta saab lüüa väljaku sees mul šansse pole. Teises setis püüdsin agressiivsem olla, et mitte lasta tal eeskäe poole ümber joosta ja mugavast positsioonist rünnata. Olen oma mänguga rahul, olulistel hetkedel mängis Zopp mu lihtsalt üle.”

Zoppi pühapäevase finaali vastaseks on kuuendana asetatud venelane Bogdan Bobrov, kes sai probleemideta jagu kaasmaalasest Alexander Shevchenkost (8) 6:1 6:3.

Turniiritabel.

scroll to top