fbpx
Close

Jürgen Zopp: tore oli vanu aegu meenutada

– Davis Cup matši plakat

Jürgen Zopp esindas Eestit Davis Cupil viimast korda 2018. aastal. Peagi teatas ta tennisest loobumisest ja profiturniiridel tõesti enam ei mängi, kuid nüüd tuli üle pika aja koondisele appi.

“Ma olin ju kohal ka Eesti – Läti maavõistlusel 2020. aasta suvel,” ütles Zopp, kui Delfi TV intervjueerija mainis pea nelja-aastast pausi. “Kuid ikka oli pisut võõras tunne naasta, aga samas väga tore vanu aegu meelde tuletada. Väga tõsiselt ma trenni enam ei tee, enamasti nii kolm-neli korda nädalas, sõltuvalt sellest, millal toimuvad klubi mängud. Nüüd treenisin kolm nädalat enne Davis Cupi neli-viis korda nädalas, aga mitte suurte koormustega. Eks vanad sportlased lähevadki puhates paremaks,” muigas Zopp.

Zopp, kes alistas Davis Cupi avamängus Pacific Oceania teise numbri Clement Manguy 6:2, 6:4, ei jäänud oma esitusega täielikult rahule. “Ei saa öelda, et ületasin ootusi, kohati ei jäänud rahule,” nentis Zopp. “Teine sett läks liiga tasavägiseks, mul oli potentsiaali temast rohkem üle olla.”

Zopp jäi aga väga rahule Mark Lajali esitusega teises mängus. “Tegelikult ma nägin kõrvalt tema mängu esimest korda ja väga kihvt mulje jäi,” kiitis Zopp. “Ta suutis näidata oma parimat nii tähtsas mängus ja kui taha jäi, siis vaim ei murdunud. Tema suhtumine oli väga hea.”

scroll to top