fbpx
Close

Johannes Seeman ja tema paariline said valusa kaotuse

– Tennis / Foto: Pixabay

Johannes Seeman ja soomlane Eero Vasa kaotasid Kouvola ITF-i turniiri paarismängu poolfinaali teisena asetatud Šveitsi paarile Luca Castelnuovo/Jannik Steinegger 7:6, 6:7, 8:10.

Nagu tulemuski näitab, oli mäng ülimalt dramaatiline. Esimeses setis olid Seeman/Vasa algul murdega taga (0:2), aga seejärel ees (5:3). Siis said vastased murde tagasi, kuid tie-break’is võtsid Seeman/Vasa kaks punkti šveitslaste servil ja juhtisid 5:0. Nii tuli ka 7:2 võit.

Teises setis tehti järjest mõlemapoolne murre ja mäng läks taas otsustavasse geimi. Siin oli Seemanil ja Vasal väga hea võimalus. Nad juhtisid 5:2, siis võtsid aga vastased ära kaks punkti oma ja ühe Eesti/Soome paari servil. Seeman/Vasa ka matšpalli (6:5), aga seda Castelnuovo/Steineggeri servil ning kasutada ei suutnud. Tie-break’i võitsid šveitslased 8:6.

Matši tie-break kulges algul Seemanile ja tema paarilisele õnnetult (0:3), aga nad asusid juhtima 5:3 ja olid ees veel seisul 7:6. Lõpp aga kuulus jälle šveitslastele. Seemanil läks kaduma võimalus jõuda pooleaastase vaheaja järel uuesti M15 ITF-i turniiri paarismängu finaali.

scroll to top