Johannes Seeman ja Siim Troost jõudsid poolfinaali

Siim Troost ja Johannes Seeman (kaks parempoolset) pärast Vaasa turniiri finaali. / Foto: wasopen.fi

Johannes Seeman ja Siim Troost jõudsid Monastiris ITF-i M15 turniiril lausa hiilgemänguga poolfinaali.

Hiilgav võib öelda julgelt, sest Eesti paar alistas neljandana asetatud prantslased Antoine Monaco ja Cyril Vandermeerschi 6:0, 6:0! Kohtumise jooksul neljas geimis oli seis 40:40 ja mängiti otsustav punkt, aga ülejäänud geimides andsid eestlased kokku ära vaid seitse punkti. Seeman Troost võitsid punktid 48:19 ja sellest 19st neli kaotati topeltvigadega. Masendav ülekaal!

Üksikmängus aga Eesti tennisiste enam konkurentsis pole, sest Daniil Glinka (4) kaotas täna 2. ringis Vladislav Melnicile (Rumeenia) 6:4, 3:6, 3:6, ehkki vastane asus maailma edetabelis alles 1806. kohal ja pääses põhiturniirile kvalifikatsiooni kaudu.

Kvalifikatsiooni läbis edukalt ka Troost, kui alistas otsustavas ringis valikturniiril teisena asetatud ameeriklase Gabriele Thomas Brancatelli 7:5, 6:2, aga eestlane kaotas põhiturniiri avaringis kuuendana asetatud Vandermeerschile 3:6, 5:7. Seega õnnestus Troostil tänases paarismängus saada revanš. Seeman piirdus kvalifikatsioonis ühe võiduga.