fbpx
Close

Jevgeni Kafelnikov pakkus vendadele Bryanitele kokkuleppetulemust?

– Jevgeni Kafelnikov | Foto; ITAR-TASS/Scanpix

Paljukordne suure slämmi turniiride võitja paarismängus Bob Bryan ütles intervjuus ajalehele Los Angeles Times, et ka talle on omal ajal pakutud kokkuleppemängu.

Õigemini oli tegemist kokkuleppetulemusega, sest mängu poleks üldse toimunud. Nimelt olevat kunagine venelasest maailma esireket, Sydney olümpiavõitja ja kahekordne suure slämmi turniiride võitja Jevgeni Kafelnikov ja tema lõuna-aafriklasest paariline Wayne Ferreira tulnud enne 2003. aasta Indian Wellsi turnirii paarismängu finaali vendade Bryanite juurde ja öelnud, et nad on võistlusest väsinud ja tahaksid varem koju sõita. “Nii nad pakkusid, et annavad loobumisvõidu, aga auhinnaraha jagaksime pooleks,” märkis Bob Bryan.

Vennad Bryanid ei võtnud pakkumist vastu, finaal toimus ja Kafelnikov/Ferreira võitsid. Iseenesest ei ole loobumine keelatud, kui selleks on olemas arstitõend, aga muidugi ei tohi sel juhul kaubelda auhinnarahade osas. On siiski tõenäoline, et sellest loost enam mingit uurimist ei tehta, sest nii vana asja on raske tõestada.

Jevgeni Kafelnikov koos tütre Alesjaga mõni aasta tagasi. / Foto: internet

Selle loo tõlkinud Venemaa ajakirjandus omakorda lisab, et Kafelnikovil on isiklikus elus praegu kehvad ajad, sest ta läks tülli oma 21-aastase tütre Alesjaga, keda ta kodumaises intervjuus karmilt halvustas. Kafelnikov andis intervjuu telekanalile Doždj (tõlkes vihm), kus süüdistas tütart valetamises ja silmakirjalikkuses. Alesja kommenteeris isa intervjuud Instagramis: “Ma väga armastan oma isa, aga temaga ei suhtle juba ammu. Tahaksin temaga suhted korda seada, kuid see ajab mind hulluks. Seda ei sooviks ka oma vaenlasele, et lihane isa üritab tütre arvelt oma renomeed tõsta. Ta ütles, et käisin casting’utel purjus peaga, aga see on vale. Ta peab mind halvaks tütreks, sest valisin modellikarjääri nagu emagi ja tahan palju reisida,” kirjutas Alesja.

Pärast tennisekarjääri lõppu sai Kafelnikovist Venemaa tasemel hea golfimängija. Ta ütles, et sooviks saada esimeseks sportlaseks, kes käinud olümpial nii tennisisti kui ka golfarina, aga Rio de Janeiro olümpiale pääsu normi endine tennisekuulsus siiski ei täitnud.

scroll to top