fbpx
Close

Jack Socki pulmafotod tekitasid sotsiaalmeedias pahameelt

– Jack Sock ja Laura Little / Foto: Instagram

USA tennisetäht Jack Sock, kes 2018. aasta 29. mail pärast kaotust Jürgen Zoppile võttis abiks Google`i, et teada saada, mis pagana koht see Eesti on, kust sellised vennad tulevad, kes ta Prantsusmaa lahtiste avaringis kotti pistavad, on nüüd abieluranda sõudnud.

Jack Sock abiellus 12. detsembril Laura Little`iga. Lõuna-Carolinas peetud pulmapeole oli kutsutud 150 külalist, kuid rahvast oli vähem, sest kõik kutsutud ei ilmunud koroonapandeemia tõttu kohale.

Hiljuti jagas Sock oma Instagramikontol kauneid pulmapilte, kuid need võtsid nii mõnelgi nõrganärvilisel ja reeglirangel kodanikul külmajudinad jooksma. Piltidel panevad inimesed pidu nii, nagu ei teaks nad koroonast midagi. Kaitsemaskidest ega muudest turvameetmetest polnud juttugi.

Pidu toimus Charlestoni linnakeses, kus on olnud üle 22 000 koroonajuhtumi, koroonaviirusega nakatunuid on manalateele läinud 316 inimest.

– Seltskond pulmalisi / Foto: Instagram

Eriti ärritas Socki käitumine New York Timesi spordiajakirjanikku Ben Rothenbergi, kes kommenteeris Socki pulmi oma Twitteri kontol.  

“Kui riikide valitsused üle kogu maailma arutavad, kas tennisemängijad võiksid pandeemia ajal vastutustundliku käitumise eeskujuks olla, siis ei suuda uskuda oma silmi, kui ATP-mängija avaldab fotod, millel absoluutselt vilistatakse kõikidele turvameetemetele.”

Kuid ajakirjanik polnud ainus, kes Socki pulmade kohta sõna võttis, talle sekundeerisid mitmed spordisõbrad.

“Ei ole aktsepteeritav, et meestennisist selgelt sülitab koroonapiirangutele,» kirjutas üks. «Isekas ja rumal käitumine,” kommenteeris teine.

– Värske abielupaar tantsuhoos / Foto: Instagram

Ükski tuntud tennisist pole Socki kaitseks ridagi julgenud kirjutada. 

28-aastane Sock on USA üks viimase aja kõvemaid mängijaid, parematel aegadel ATP edetabelis kõrgel kaheksandal kohal olnud ameeriklase auhinnakapist leiab muu hulgas 2016. aasta olümpiamängude kuldmedali segapaarismängus (koos Bethanie Mattek-Sandsiga) ning paarismängu pronksi (paariline Steve Johnson).

Loodetavasti saab 2021. aasta tennisehooaeg täistuurid sisse 8. veebruaril Austraalia lahtistega. Mängijad peaksid Rohelisele Mandrile jõudma 15. jaanuari paiku, sest seal ootab neid 14-päevane karantiin.

scroll to top