fbpx
Close

Ivanov ja Kaul põhitabelisse ei pääsenud, paarismäng seisab veel ees

– Maria Lota Kaul / Foto: ETL/Igor Pissarev

ITF-i turniiril (auhinnafond 15,000 USD) Alkmaaris (Holland) on kolm meie mängijat veel võistlustules, kaks neist siiski vaid paarismängus.

Meeste turniiril jäi üksikmängus Vladimir Ivanovi (ATP 738.) laeks kvalifikatsiooni teine ring. Seal pidi ta tunnistama hollandlase Stijn Peli (ATP, 1782.) paremust tulemusega 7:6(2) 6:2. Nüüd keskendub Ivanov paarismängule, kus ta omab partneri Yan Sabaniniga (Venemaa) kolmandat asetust. Koos on varem võidetud mitu ITF-i turniiri.

Naiste turniiril oli Maria Lota Kaul (ITF 741.) Ivanovist lähemal põhitabelisse pääsemisele. Kaul võitis kaks mängu kvalifikatsioonis, Klara Veldmani 6:2 6:1 ja kvalifikatsioonis esimest asetust omanud Clara Vlassselaeri (Belgia, WTA 1076.) põnevusmängus 7:6(3) 7:5. Paraku pidi meie tennisist otsustavas kohtumises tunnistama edetabelikohata Noma Noha Akugue’i (Saksamaa) kindlat paremust – 1:6 1:6.

Sellega pole aga Kauli turniir veel läbi, sest ta mängib paarismängu Elena Malõginaga (WTA, 574.). Üksikmängus on Eesti tennisistidest võistlustules just Malõgina, kellel turniiril ka kuues asetus. Malõgina põhitabeli esimese ringi vastaseks on Usbekistani tennisist Sevil Yuldasheva (WTA 1292.).

scroll to top