fbpx
Close

ITF Seniors turniiril Münchausen Cup osaleb suur hulk Eesti seeniore

– Tennis / Foto: Pixabay

ITF Seniors sarja 3. kategooria turniir Adažis (Läti) Münchausen Cup meelitas ligi ka suure hulga Eesti seeniortennisiste.

Vanuseklassis M40+ pääses Raido Rätsep veerandfinaali võiduga lätlase Kaspars Auslandsi üle 6:3 6:1. Koos Kurmo Annusega pääseti paarismöngu poolfinaali. M45+ klassis on esimesena poolfinaali jõudnud Rene Busch. Veerandfinaalis mängib veel Erlend Pakk, kes alistas teel sinna lätlase Igors Sirotkinsi 6:3 6:4. Ivar Puusepp paraku langes välja.

M50+ klassis jõudis eestlastest ainsana veerandfinaali Urmas Mardi, kes sai jagu Edgars Skenderisest (Läti) 6:1 6:0. 16 hulgas langesid kahjuks Sulev Alajõe ja Kalmer Lain välja. Paarismängus on Alajõe koos Mardiga poolfinaalis. M55+ klassis on veerandfinaalis esindatud eestlastest Andrus Pung võiduga Normunds Grinbergsi (Läti) üle 7:6 6:3.

M60+ klassis sai Oleg Ševtšuk veerandfinaalis loobumise ja on nelja tugevama hulgas. Veerandfinaalis võtavad eestlastest veel mõõtu esimesena asetatud Alar Milk ja Andres Aarelaid. Paarismängus on eestlastest nelja tugevama hulgas esindatud Jaan Kree/Heino Raivet, Alar Milk koos lätlase Maris Rozentalsiga ning Andres Aarelaid koos soomlase Matti Linnavirtaga.

M65+ selgub homme, kas Alari Purju ja Vello Kuhi murravad end kaugemale või mitte. M70+ klassis kaotas teist asetust omanud Kalju Aigro veerandfinaalis Edgars Konstantinovicsile (Läti) 7:5 7:5.

N55+ klassis on Ülle Kirsimägi alustanud turniiri kahe võiduga ja see peaks tagama auhinnalise koha.

scroll to top