fbpx
Close

Homme toimub traditsiooniline kuulsuste paarismängu turniir

Kuulsuste turniirist osavõtjad 2023. aastal. / Foto: Igor Pissarev

Sel nädalal peetavate järjekorras 100. Eesti meistrivõistluste raames toimub homme, 11. juulil, kell 12 traditsiooniline kuulsuste võistkondlik turniir, kus  osalevad harrastustennisistidest tuntud Eesti inimesed.

Tallinna Kalevi Tenniseklubi saviliivaväljakutele Herne tn 28 on oodata nii poliitikuid, kultuuri- ja spordiinimesi, ajakirjanikke, aga ka Eesti Tennise Liidu toetajad. Osalema on lubanud tulla Kristen Michal, Rainer Vakra, Mart Poom, Allar Levandi, Koit Toome, Jüri Pootsman, Tarvo Krall, Ott Kiivikas, Kairi Vilderson, Eva Truuverk, Jaan Härms, Donatas Narmont, Ivar Jurtšenko ja mitmed teised. Tiitlit tuleb taas kaitsma poliitikute meeskond.

Eesti Tennise Liitu peasekretäri Allar Hindi sõnul on kuulsuste turniir kujunenud Eesti meistrivõistluste ajal toimuvaks traditsiooniliseks turniiriks, mis ühtlasi näitab tennist kui spordiala, millega tegelevad erinevate elualade inimesed. „Samuti tõmbab see meeleolukas turniir publikut ja tekitab elevust,“ sõnas Hint.

Ühte võistkonda kuuluvad sarnase valdkonna inimesed. Kokku osaleb 6 tiimi. Mängitakse ajatennist paarismängu formaadis. Turniiri eeldatav pikkus on kaks tundi.

Vihma korral võib turniir toimuda mujal, selleks jälgige Eesti Tennise Liidu kanaleid – kodulehte www.tennis.ee ning sotsiaalmeedia kontosid.

Kuulsuste tenniseturniir ja sellel järgnevad kell 14.30 algavad Eesti meistrivõistluste mängud on publikule vaatamiseks tasuta.

Turniiri info:
Meistrivõistluste üldinfo
Võistluste ajakava
Turniiritabelid

scroll to top