fbpx
Close

Helena Narmont pääses neljanda eestlasena ITF-i turniiri teise ringi

– Helena Narmont / Foto: Viktor Burkivski

Veel üks Eesti tennisist sai ITF-i 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril teise ringi, kui Helena Narmont alistas Batumis Gruusia noormängija Nino Natsvlišvili 2:6, 7:5, 6:1.

Eestlanna oli tänases mängus favoriit, sest vastasel polnud ITF-i edetabelipunkte, ent algus kujunes keeruliseks. Kuigi Narmont oli teises setis algul murdega ees, algas eestlanna lõplik spurt siiski seisult 5:5, kui ta pärast seda kaotas vaid ühe geimi. Analoogiliselt oli Narmont mänginud kvalifikatsioonis, kus ta jõudis võiduni pärast avaseti 1:6 kaotust.

Narmont lõi 2 ässa ja tegi 7 topeltviga, kuid esimese servi õnnestumisprotsent oli 64 ja ta võitis esimeselt pallingult 65% punktidest. Kuid näiteks otsustavas setis olid need numbrid paremad, vastavalt 68 ja 73%. Narmont realiseeris väga hästi murdepalle, 8st 6, aga vastane 4st 4.

Narmonti vastane teises ringis on teisena asetatud Eliessa Vanlangendonck (Belgia), kes asub WTA edetabelis 746. ja ITF-i rankingus 170. kohal.

Ülejäänud Eesti tennisistid, kes ITF-iturniiril teise ringi said, on Jürgen Zopp, Kristjan Tamm ja Katriin Saar, kes samuti mängib Batumis. Zopp osaleb Irpinis 25 000 dollari auhinnafondiga turniiril, ülejäänud kolm 15-tuhandelisel.

scroll to top
Inline
Inline