fbpx
Close

Helena Narmont läbis Texases kvalifikatsiooni, kuid kaotas põhiturniiri avaringis

Helena Narmont. / Foto: erakogu

USA-s õppiv Helena Narmont mängis teist nädalat järjest ITF-i turniiri Texase osariigis. 15 000 dollari auhinnafondiga võistlusel Lubbockis läbis ta kvalifikatsiooni, kuid kaotas põhiturniiri avaringis.

Narmont oli eelmisel nädalal mänginud Fort Worthi 25-tuhandelisel turniiril, mille teatavasti võitis Kaia Kanepi. Seal ta kvalifikatsiooni avaringist edasi ei saanud, aga pisut nõrgema koosseisuga Lubbocki turniiril alistas ta kaks vastast väga tasavägistes mängudes. Narmont võitis Tatum Evansi (USA) 7:5, 4:6, 12:10 ja Kristina Novaki (Sloveenia) 1:6, 7:6, 10:6. Põhiturniiri avaringis jäi Narmont otsustavas setis 7:6, 3:6, 4:6 alla kaheksandana asetatud Laetitia Pulchartovale (Tšehhi), kes on maailma edetabelis 764. kohal.

Elena Malõgina üritas põhiturniirile pääsu W25 turniiril Budapestis, aga kaotas kvalifikatsiooni teises ringis. Alustuseks võitis Malõgina Laura Svatikova (Slovakkia) 6:1, 6:4, kuid läks edasipääsu otsustanud kohtumises vastamisi kvalifikatsiooni esimese asetuse Monika Kilnarovaga (Tšehhi, WTA 380.) ja kaotas 2:6, 4:6.

scroll to top