fbpx
Close

Helena Narmont ja Kristjan Tamm jõudsid Monastiris teise ringi

Helena Narmont. / Foto: erakogu

Sel nädalal osaleb kolm Eesti mängijat ITF-i turniiril Monastiris, kuid Helena Narmont mängib W15, ent Kristjan Tamm ja Daniil Glinka M25 turniiril.

Narmont, kes sai põhiturniirile vabapääsme (wild card), alistas avaringis kaheksandana asetatud Ashmitha Easwaramurthi (India, WTA 1330.) 6:2, 1:6, 6:2 ja kohtub nüüd Elina Zahharovaga (ITF 865., WTA rankingut pole). India tennisisti vastu olid Narmonti esimese servi näitajad vastase omadest pisut kehvemad, aga ta võitis teiselt servilt 55% punktidest ja vastane ainult 39%. Paarismängus jõudis Narmont koos teise hindu Kaaviya Balasubramanianiga samuti 2. ringi, mis tähendab ühtlasi veerandfinaali.

Tamm sai avaringis jagu kvalifikatsiooni kaudu põhiturniirile jõudnud Blake Bayldonist (Austraalia, ATP edetabelikoht puudub) 6:1, 6:4 ja kohtub nüüd 35-aastase hiinlase Zhe Li’ga (ATP 626.). Glinkal aga loosiga ei vedanud, ta läks kohe kokku esimesena asetatud Yasutaka Uchiyamaga (Jaapan, 294.) ja kaotas 3:6, 5:7. Kuigi seis on üsna tasavägine, ei olnud Glinkal lootust, sest tal polnud murdepalligi. Paarismängus Eesti tennisistid kaasa ei tee.

scroll to top