fbpx
Close

Kolm Eesti tennisisti mängib Nadali akadeemia turniiril

Kenneth Raisma Eesti meistrivõistlustel. / Foto: Igor Pissarev

ITF-i M15 turniiril Manacoris alustas Kenneth Raisma kvalifikatsiooni kahe võiduga, otse põhitabelisse pääsesid Kristjan Tamm ja Oliver Ojakäär.

Raisma alistas kvalifikatsioonis Ivan Lopez Martose (Hispaania) 6:2, 7:5 ja Tilen Kovaci (Sloveenia) 6:2, 7:6. Edasipääsu otsustavas mängus kohtub Raisma Arthur Bonnaud’ga (Prantsusmaa, ATP 1342.).

Täna loositi ka põhitabel ning Ojakäär ootab seal vastast valikturniirilt, seega on isegi väike variant, et ta läheb kokku oma treeneri Raismaga. Tamme esimese ringi vastane on kaheksandana asetatud Adrian Ötzbach (Saksamaa, ATP 603.). Tamm mängis viimati ITF-i turniiril eelmise aasta juuni lõpul Casablancas. Tamm on edetabelis veel 810. kohal, aga just eelmisel aastal samal nädalal võitis ta Doha M15 turniiri, seega on tal nüüd vaja punkte kaitsta.

Ilmselt on paljud meie tennisesõbrad kursis, et Manacoris asub Rafael Nadali tenniseakadeemia, mille väljakutel ka antud turniiri toimub. Võimalik, et ITF-i mängijad kohtuvad ka Nadali endaga, sest hispaanlane ei saanud kahjuks vigastuse tõttu Australian Openil mängida ja naasis koju.

scroll to top