fbpx
Close

Haabneeme Paf Openil alustab kaheksa eestlannat kvalifikatsioonist, neli mängijat otse põhitabelis

Esmaspäeval kell 10 algas Forus Viimsi spordikeskuses naiste ITF-i 25 000 dollari auhinnafondiga turniir Haabneeme Paf Open, kus osaleb ka 12 Eesti mängijat, kellest kaheksa alustab turniiri täna kvalifikatsioonist. Põhiturniir peaks algama teisipäeval.

Kvalifikatsioonis alustavad täna kell 10 Ivette Leetma ja Alissia Aleksandra Kivi, ajakava teises mängus, mille algus sõltub esimese kohtumise kestvusest, Laura Rahnel ja Adriana Roots, kolmandas mängus Andrea Roots, Liisa Varul ja Õnnela Urb ning neljandas mängus Nora Parik. Täna pärastlõunal alustatakse ka kvalifikatsiooni teise ringiga. Lisame veel et Varul ja Andrea Roots kohtuvad omavahel ja üks neist saab igal juhul teise ringi.

Põhiturniirile pääses edetabelikoha (eelmisel nädalal 395., täna 388.) alusel Elena Malõgina, vabapääsme põhiturniirile teenisid Maileen Nuudi, Katriin Saar ja Elisabeth Iila. Samas tundub numbrite põhjal, et Nuudi (ülesandmise hetkel 625., praegu 612.) saanuks ka otse põhiturniirile, sest kvalifikatsioonis on esimesena asetatud Antonia Schmidt (Saksamaa, 720.).

Ülesandmise põhjal on Haabneeme turniiri kõrgeima rankinguga tennisist Arantxa Rus (Holland, 115.), kes parimal nädalal (2012 august) oli maailma 61. reket. Rus jõudis samal aastal Prantsusmaa lahtiste kaheksandikfinaali, kus kaotas Kaia Kanepile. TOP300 seast peaks osalema Haabneemes kaheksa mängijat.

Eilsest on veel teatamata, et Pärnu Paf Openi võitis üllataja, kvalifikatsioonist alustanud Nicolas Kobelt (Šveits), kes finaalis alistas Niklas Schelli (Saksamaa, 8) 6:3, 7:6.

scroll to top