fbpx
Close

Glinka pääses õnneliku kaotajana Antalyas põhiturniirile, Malõgina võitis paarismängu

– Daniil Glinka / Foto: Viktor Burkivski

Daniil Glinka kogus Antalya M15 ITF-i turniiril kvalifikatsioonis kaks võitu ja kaotuse, aga loosi tahtel pääses nn lucky loser’ina ehk õnneliku kaotajana põhitabelisse.

Glinka (8) alistas Bader Alabdullahi (Kuveit) 6:2, 6:4 ja Adil Karimovi (Usbekistan) 6:2, 6:3, aga kaotas siis Jose Pereirale (Brasiilia, 16) 2:6, 2:6. Põhiturniiril kohtub Glinka esimeses ringis Cezar Cretuga (Rumeenia), kes pääses kvalifikatsioonist edasi ja on ATP edetabelis 822. kohal.

Vladimir Ivanov, kes eelmisel Antalya turniiril kogus kvalifikatsioonis kolm võitu ja pääses edasi, sai seekord otse põhitabelisse ja kohtub seal Eduardo Ereminiga (Itaalia), kes oli maikuu esimese nädala turniiril kvalifikatsioonis võitnud Glinkat 6:4, 6:2. Eremin on maailma edetabelis 938. kohal.

Kolmanda Eesti tennisistina teeb Antalyas W15 turniiril kaasa Elena Malõgina, kes on asetatud kaheksandana ja kohtub avaringis Alba Rey Garciaga (Hispaania, WTA 1030.).

Kõik kolm Eesti mängijat on jõudnud juba teisipäeval pidada paarismängu avaringi kohtumise. Meie mehed kaotasid, aga Malõgina koos rootslanna Fanny Östlundiga (3) võitsid Venemaa paari Polina Bahmutkina/Eva Garkuša 3:6, 6:2, 10:7. Selle mängu matši tie-break’is lasid Malõgina/Östlund 7:2 eduseisust vastased viigini, aga võitsid kolm viimast punkti.

scroll to top