Glinka ja Saar kaotasid paarismängu napilt

Karl Kiur Saar (vasakul) ja Daniil Glinka Eesti meistrivõistlustel. / Foto: Igor Pissarev

Daniil Glinka, kes jõudis Kachreti Challenger 50 turniiril veerandfinaali, ei suutnud kahjuks sama saavutada paarismängus, sest koos Karl Kiur Saarega kaotasid nad avaringis.

Glinka/Saar jäid alla Briti duetile James Davis/Giles Hussey 7:6, 4:6, 5:10. Esimeses setis murdeid polnud, aga tie-break’is haarasid eestlased initsiatiivi seisul 1:4, kui võitsid kuus punkti järjest, neist kaks tõrjel. Teises setis õnnestus vastastel murre viiendas geimis ja see oli mängu ainus. Otsustavas tie-break’is läks vastupidi – seal ei kaotanud Glinka/Saar küll mitte kuus, vaid viis punkti järjest seisult 2:0 kuni 2:5, aga sinna otsa tuli veel üks vastaste spurt seisul 4:5 kuni 4:9.

Lisame veel, et üksikmängu edu tõttu on Glinka juba taganud karjääri kõrgeima edetabelikoha, mis praegu on jooksvas ramkingus 418., aga see võib muutuda nii ühele kui teisele poole. Kuid kindlasti ületab ta senise parima (442. koht).