fbpx
Close

Glinka alistas esimesena asetatud vastase, ka Malõgina poolfinaalis

Daniil Glinka Eesti meistrivõistlustel. / Foto: Igor Pissarev

Trimbachi (Saksamaa) ITF-i M25 turniiril sai veerandfinaalis väga hea võidu Daniil Glinka (5), kes alistas esimesena asetatud Aidan McHugh’ (Suurbritannia, ATP 348.) 6:4, 6:3.

On isegi omamoodi ime, et Glinka ei ole kolmes kohtumises kaotanud veel ühtki servigeimi! Täna oli vastasel üks murdepall, mis jäi kasutamata, Glinka ise realiseeris 3st võimalusest 2. Eesti teine reket on pea ideaalselt mänginud esimesel servil, täna ta teenis sellelt 89% punktidest.

Poolfinaalis kohtub Glinka Antoine Hoangiga (Prantsusmaa, 7), kes on edetabelis 498. kohal. Hoang on võitnud karjääris 7 ITF-i turniiri, ent täpselt sama palju oli võite Glinka tänasel vastasel McHugh’l. 2019. aastal kerkis Hoang korraks ka esisajasse (parim koht 98.) ja sellest eelmisel hooajal oli ta võitnud ka ühe Challenger-turniiri. Viimased kaks turniiri (mõlemad M25) võitis Hoang 2022. aastal. Mullu Lille’i Challengeri kvalifikatsioonis võitis Hoang Eesti esireketi Mark Lajali 6:3, 6:1.

Karaganda W15 turniiril esimesena asetatud Elena Malõgina alistas Jekaterina Kazionova (8) 6:3, 6:4. Malõgina kaotas neli servigeimi, aga murdis vastase pallingu seitse korda. Nii võitis Eesti teine reket tõrjegeime isegi rohkem kui servigeime (vastavalt 7 ja 5).

Poolfinaalis kohtub Malõgina teise venelanna Ksenia Laskutovaga, kellele ta eelmise nädala Karaganda turniiril kaotas.

scroll to top