fbpx
Close

Esmaspäeval stardib Pärnus meeste ITF profiturniir Paf Open

Eesti tennisehuvilised on harjunud, et oktoobri lõpus ja novembri esimesel poolel toimuvad Eestis Paf Open nime all ITF-i profiturniirid. See aasta peetakse kaks Paf Openi turniiri: üks meestele, teine naistele. Mehed alustavad 28.oktoobril ja naised 4.novembril. Mõlemad 15,000 USD auhinnafondiga turniiri viiakse läbi Pärnu Tennisehallis.

Iga ITF-i turniir, mis Eestis korraldatakse, annab hea võimaluse suuremal arvul Eesti tennisistidel, eriti noorematel, mõõtu võtta oponentidega teistest riikidest ja teenida edetabelipunkte maailma edetabelisse. Nii mõnedki eestlased on varasematel aastatel oma esimesed punktid teeninud just Paf Openil.

“Tänu tenniseliidu kuldpsonsor Pafile oleme saanud viimasel seitsmel aastal organiseerida mitmeid madalama auhinnafondiga profiturniire. Kodused ITF turniirid on meie noormängijatele heaks platvormiks profitee alustamisel. Nad saavad hea kogemuse ja mitmed on turniiril saadud punktidega pääsenud ATP edetabelisse,” ütleb ETL-i kodulehel alaliidu peasekretär Allar Hint.

Eesti tennisistidest pääsevad turniirile kindlasti mängima Vladimir Ivanov, Kristjan Tamm, Kenneth Raisma, Daniil Glinka, Karl Kiur Saar ja Carl Bret Parko. Neile tuleb kindlasti veel lisa meie noormängijate seast, kes on end turniirile üles andnud.

Täpsema ülevaate osalejatest ja turniiri eeldatavatest favoriitidest teeb Tennisnet.ee homme.

Alates 30.oktoobrist teeb Paf Openilt eestlaste mängudest ülekandeid ka Delfi TV koostöös Eesti Tennise Liiduga.

scroll to top