Esimesena asetatud Elena Malõgina alustas Rootsis võidukalt

Elena Malõgina mängimas Vilniuses. / Foto: Leedu Tennise Liit

Elena Malõgina mängib sel nädalal Lõuna-Rootsis Varbergis ITF-i W15 turniiri, kus ta on asetatud esimesena.

Tänases avaringis alistas Malõgina 6:0, 3:6, 6:0 Milana Maslenkova (Usbekistan, WTA 1373.). Oli kummaline mäng, sest vahepeal kaotas Malõgina 7st geimist 6, aga ülejäänud perioodil võitis geimid 14:0. Tollel kaotusperioodil loovutas Eesti teine reket neli servigeimi järjest, aga otsustavas setis taas raskusi polnud.

Malõgina on koos Merel Hoedtiga (Holland) esimesena asetatud ka paarismängus, kuid nad olid avaringis vabad, sest tabelisse loositi 15 paari.

Varbergis mängitakse väljas saviliivakattel. Esialgu on seal reedeni täiesti suvine ilm, alles seejärel jaheneb, aga õues tennise mängimiseks on temperatuur piisavalt soodne.