fbpx
Close

Elena Malygina Heraklionis taas võidukas

– Heraklion / Foto: Pixabay

Heraklionis (Kreeka, Kreeta saar) mängib teist nädalat ITF-i 15 000 USD auhinnafondiga turniiri Elena Malygina ja seni edukalt. Eelmisel nädalal jõudis ta finaali, täna alustas teist turniiri võiduga asetatud mängija üle.

Malygina (ITF 308.) sai jagu seitsmendana asetatud Timea Jaruškovast (Slovakkia, ITF 154.) 6:0, 4:6, 6:0. Nagu tulemusestki näha, valitses Malygina mängu kindlalt (geimid 16:6, punktid 86:60), aga tal oli üks mõõn, kui jäi teises setis taha 0:4. Eesti tennisist jõudis järele 3:4, aga seda setti enam ei päästnud. Kuid otsustavas setis oli Malygina uuesti vääramatu.

Malygina serv oli suhteliselt tagasihoidlik – mitte ühtki ässa, üks topeltviga esimene serv õnnestus 58% -, aga ta teenis esimeselt pallingult 69%, mis on naiste mängus liivaväljakul hea näitaja. Murdepalle realiseeris Malygina 14st 7 ja vastane 9st 2.

Teises ringis on Malygina vastane Ana Makatsaria (Gruusia), kes on ITF-i edetabelis küll 951., aga pääses otse põhiturniirile tänu mullusele juunioride edetabelikohale (neile on reserveeritud osa kohti ITF-i turniiride põhitabelis).

scroll to top