Elena Malõgina sai paarismängu finaalis kaotuse

Elena Malõgina Billie Jean King Cupil. / Foto: Allar Hint

Elena Malõgina ja tema paariline Jia-Jing Lu (Hiina, 2) said Nottinghami ITF-i W25 turniiri finaalis lüüa esimesena asetatud Briti paarilt Naiktha Bains/Maia Lumsden.

Tasavägise mängu võitsid Bains/Lumsden 4:6, 6:4, 10:6. Britid olid mõlemas setis murdega ees, aga esimeses õnnestus Lu/Malõginal võita seisult 2:4 neli geimi järjest. Teises setis murdsid nad servi tagasi, aga enamat ei suutnud ja seisul 3:3 tegid otsustava murde vastased. Tie-break’is juhtisid Lu/Malõgina ainult seisul 1:0. Vastased läksid 5:1 ette ja pärast seda ei läinud nende edu enam väiksemaks kui kolm punkti. Kohtumises oli ka umbes pool tundi kestnud vihmapaus, mis algas teises setis just pärast seda, kui vastased olid servi murdnud seisuks 4:3.

Samuti Nottinghamis M25 turniiril mängiv Daniil Glinka kaotas üksikmängu veerandfinaalis George Lofthagenile (Suurbritannia, ATP 564.) 6:7, 3:6. Serv domineeris selles mängus tugevalt, Teise seti seisuni 3:3 polnud kummalgi isegi murdepalli, siis aga Glinka teenis neid kaks. Kuid murdepallid jäid realiseerimata, aga vastane järgmises geimis murdis ja nii võitis mängu.