fbpx
Close

Elena Malõgina sai otsustava seti eduseisul vastaselt loobumisvõidu

– Elena Malõgina / Foto: ETL/Igor Pissarev

Põneva mängu pidas Elena Malõgina (7) Tšimkendi 15 000 dollari auhinnafondiga ITF-i turniiri avaringis, aga see põnevus sai otsa otsustava seti seisul 3:0, kui vastane loobus.

Malõgina juhtis esimeses setis juba 5:1, kui ühe murde teenis ka vastane. Seisul 5:3 oli Malõginal veel varu kaotada vastase servigeim, aga ta murdis uuesti ja vormistas setivõidu. Teises setis toimus üks suur servimurdmine, aga see pole samas üllatus, sest Tšimkendis mängitakse väljas saviliivakattel. See linna asub Kasahstani lõunaosas, kus aprillis on juba üpris suvine temperatuur – praegu 18-22 kraadi sooja, mis ongi seal tavaline. Igatahes servimist alustanud Malõgina selles setis ette ei pääsenudki, sest alati, kui ta oli saanud murde tagasi ja jõudnud viigini, murdis vastane uuesti. Nii jõuti mõlemapoolse nelja murdega tie-break’i, kus Malõgina juhtis 3:1, aga kaotas 4:7.

Sellele aga järgneski vaid kolm geimi ja vastase loobumine. Arvatavalt ikkagi vigastuse tõttu, kuid me ei tea, kas Cisovskal lõi mingi vana vigastus välja või sai ta trauma mängu käigus. Lõpptulemus seega 6:3, 6:7, 3:0 lv. Teises ringis kohtub Malõgina Katarina Kuzmovaga (Slovakkia), kes asub maailma edetabelis 915. kohal. See mäng on kavas homme.

Paarismängus langes Malõgina eile välja.

scroll to top