Elena Malõgina langes veerandfinaalis välja

– Elena Malõgina / Foto: ETL

Elena Malõgina kaotas Karaganda ITF-i 25-tuhandelisel turniiril veerandfinaalis Nigina Abduraimovale (Usbekistan, WTA 486.) 6:4, 2:6, 1:6.

Esimeses setis oli Malõgina kahel korral murdega taga, aga seisult 3:4 võitis kaks vastase servigeimi ja sellega ka avaseti. Kuid alates teisest setist hakkas Abduraimova regulaarselt oma servigeime võitma, kuid Malõgina enam pallinguga hakkama ei saanud. Ta ei suutnud ka kuidagi päästa murdepalle, vastane võitis neid 10st 8. Malõgina esimese servi protsent (75) oli väga kõrge, aga ta võitis esimesel pallingul ainult 50% punktidest.

Siiski on mängimine 25-tuhandelistel turniiridel tulnud Malõginale kasuks, sest Karagandas jõudis ta kahel korral veerandfinaali, mis annab rohkem punkte (13), kui 15-tuhandelise turniiri võit (10).

W25 turniiridel osalesid sel nädalal ka Maria Lota Kaul ja Maileen Nuudi, aga nemad otse põhitabelisse edetabelikohaga ei pääse ning kvalifikatsioonist läbi ei tulnud. Mõlemad kaotasid napilt. Kaul jäi Kiryat Motzkini (Iisrael) turniiril Polina Bahmutkinale (Venemaa) alla 7:5, 2:6, 9:11 ja Nuudi kaotas Istanbulis Anastassia Poplavskale (Ukraina) 3:6, 6:1, 6:10. Samas ei saanud Bahmutkina ega Poplavska järgmisest ringist edasi, seega kergemaks poleks läinud.

Anet Angelika Koskel mängis Antalyas W15 turniiri kvalifikatsioonis ning sai seal 6:3, 6:2 võidu Maria Maksimova (Venemaa) üle, kuid kaotas teises ringis valikturniiril kolmandana asetatud Lavinia Tanasiele (Rumeenia) 6:7, 2:6.