Elena Malõgina langes paarismängus välja

Elena Malõgina Tallink Openil. / Foto: Igor Pissarev

Teises setis viis geimi järjest kaotanud Elena Malõgina ja Emily Webley-Smith (Suurbritannia) kaotasid Trnava ITF-i W60 turniiri veerandfinaalis Dominika Salkovale (Tšehhi) ja Natalia Szabaninile (Ungari) 5:7, 4:6.

Esimeses setis olid Malõgina ja Webley-Smith tagaajaja osas. Nad jõudsid 5:5 viigini, aga kaks viimast geimi kuulusid vastastele. Seevastu teises setis oli Eesti/Briti paari kahe murdega ees 4:1, aga seejärel kaotas kõik geimid, nende hulgas kolm oma servil.

Salkova võitis tänavu jaanuaris paarismängu W40 turniiril Tallink Open, aga meil oli tema paariliseks kaasmaalanna Lucie Havlickova.

Lisame veel, et täna peeti üksikmängu teises ringis oluline kohtumine kahe mängija vahel, kes veel mullu kuulusid esisajasse. Jaqueline Cristian (Rumeenia), kes eile lülitas välja Malõgina, sai nüüd jagu Clara Tausonist (Taani, 4) 6:7, 7:5, 6:0. Tauson oli teises setis ees 5:3 ja tal oli seitse (!) matšpalli, kuid taanlanna ei võitnud enam ühtki geimi.