Elena Malõgina langes paarismängus välja

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Shrewsbury ITF-i W100 turniiril end põhitabelisse murdnud Elena Malõgina alustab üksikmängu Mona Bartheli (Saksamaa) vastu homme, aga täna kaotas Eesti esireket paarismängus.

Malõgina ja Mariana Dražic (Horvaatia) jäid avaringis alla Briti paarile Amelia Rajecki/Mingge Xu 3:6, 5:7. Teises setis olid Dražic/Malõgina 3:1 ees ja kuigi vastased viigistasid, oli Eesti/Horvaatia paaril võimalik sett lõpetada seisul 5:4, 40:40 geimi otsustava punktiga. Aga see punkt mängiti vastaste servil ja selle britid võitsid. Järgmises geimis Rajecki/Xu murdsid, aga veel oli Dražic/Malõginal võimalus kahe murdepalli näol, kuid seegi geim kaotati otsustava punktiga. Seevastu seti algul olid Dražic/Malõgina võitnud lausa kolm otsustavat punkti ja tegelikult valitses selles osas võrdsus.

Eesti naismängijaist on konkurentsis veel Maileen Nuudi, kes Barcelona W15 turniiri alustab kolmapäeval, ja Liisa Varul, kes homme alustab W15 turniiri Huamantlas (Mehhiko). Grete Gull langes aga Heraklioni W35 turniiril kvalifikatsioonis välja. Ta alistas Ani Vangelova (Bulgaaria) 6:1, 7:6, aga ei saanud geimigi itaallanna Lucrezia Musetti vastu.

Paarismängus osaleb Varul, ent Nuudi ja Gull mitte.