fbpx
Close

Elena Malõgina kaotas itaallannale kiirelt

– Elena Malõgina ja Elisabetta Cocciaretto / Foto: Igot Pissarev

Eesti naiskonna teine reket Elena Malõgina ei suutnud osutada sama visa vastupanu nagu Fed Cupi turniiri avapäeval ja kaotas neljapäevases avamängus Elisabetta Cocciarettile (Itaalia, WTA 153.) tunni ajaga 1:6, 1:6.

Eilses mängus Valentini Grammatikopoulouga (Kreeka) suutis Malõgina täiesti võrdselt vastupanna. Ta ei jäänud tagajoonemängus millegagi alla, kuigi kohati tundus kreeklanna mängutempo pisut kõrgem. Malõgina läks alustas ka täna sarnaselt ja teenis tagajoone pallivahetustes mitu ilusat punkti, ent peatselt hakkas selguma, et jaanaris 19-aastaseks saanud Cocciaretto vastu tal rohtu siiski pole. Itaallanna vastas tagajoonel igale löögile veel teravamalt ja eksis väga vähe. Nii et põhjus polnud selles, et Malõgina oleks täna tunduvalt kehvemini mänginud, vaid lihtsalt vastase tase oli seekord kõrgem. Aga eks Cocciaretto asub ka maailma edetabelis 150 kohta kõrgemal kui eile Malõgina kohtunud kreeklanna.

Itaalia tegi täna omapärase käigu, kui jättis Jasmine Paolini (WTA 94.) üldse naiskonnast välja. Põhjus oli ilmselt selles, et itaallaste arvates võib Camila Giorgi (100.) paremini vastu saada Eesti esireketile Anett Kontaveidile. Aga Giorgi saanuks Anettiga kohtuda vaid juhul, kui Paolini ei mängi. Vastasel juhul oleks ta reeglite kohaselt pidanud mängima teise numbrina.

Mõne tunni jooksul selgub, kuidas Kontaveidi ja Giorgi heitlus lõpeb.

scroll to top