fbpx
Close

Elena Malõgina jõudis Bratislavas veerandfinaali ja paarismängus poolfinaali

– Elena Malõgina / Foto: ETL

Elena Malõgina jõudis Bratislavas 15 000 dollari auhinnafondiga ITF-i turniiril veerandfinaali. Tema vastane Jekaterina Kazionova (Venemaa, WTA 429.) andis küll teises setis loobumisvõidu, aga Malõgina juhtis tol hetkel 6:3, 2:1.

Nagu varasemas uudises kirjutasime, oli just Kazionova see mängija, kelle Malõgina alistas 2019. aastal Pärnus Paf Openi finaalis, kui Eesti kolmas reket võitis oma seni ainsa ITF-i turniiri. Tänases mängus oli Kazionova veel ees 3:2, aga küllap tal siis midagi juhtus, sest enne loobumist võitis ta juurde vaid ühe geimi. Üks sündmus tekitas kohe ka teise – kuna Malõgina ja Alice Robbe (Prantsusmaa) pidid kohtuma paarismängu veerandfinaalis Kazionova ja teise venelanna Julia Avdejevaga, siis said nad loobumisvõidu ja mänguta poolfinaali.

Üksikmängu veerandfinaalis on Malõginal huvitav vastane – 16-aastane Linda Noskova, kes on maailma juunioride edetabelis 16. kohal ja mängis mullu sügisel Roland Garrosi noorteturniiri veerandfinaalis. Täna alistas Noskova teisena asetatud kaasmaalanna Jesika Maleckova (WTA 297.) koguni 6:2, 6:2 ja vaatamata noore mängija WTA 880. edetabelikohale peaks ta olema favoriit mängus Malõginaga. 2019. aasta novembris, kui Kaia Kanepi sõitis Milovice ITF-i turniirile Australian Openi põhitabelisse pääsuks vajalikke punkte koguma, alistas ta poolfinaalis just Noskova 6:2, 6:2.

scroll to top