fbpx
Close

Elena Malõgina jätkas võidukalt, Liisa Varul paarismängu poolfinaalis

Elena Malõgina jäi avasetis hätta, aga lõpuks võitis kindlalt. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Karaganda ITF-i W15 turniiril esimesena asetatud Elena Malõgina võitis teises ringis Asõžan Aristanbekova (Kasahstan) 4:6, 6:4, 6:1.

Malõgina vastane pääses põhitabelisse juunioride edetabelikoha alusel, kuid kaks setti favoriidiga võrdselt mänginud 18-aastane kasahhitar ikkagi murdus otsustavas setis, kus ta ei võitnud ühtki servigeimi. Ka Malõgina serv väga kiita ei olnud, kuid ta võitis siiski 69% esimese pallingu punktidest, mis on naiste mängus hea näitaja. Servigeime kaotas Malõgina kolm. Veerandfinaalis kohtub Malõgina Anastassia Poplavskaga (Ukraina, WTA 1170.).

Paarismängus Malõgina ei osale, ehkki maailma edetabelis on ta selles mänguliigis kõrgemal (vastavalt 260. ja 385.).

Liisa Varul mängib Sharm el Sheikhi W15 turniiril ja sai avaringis 6:2, 6:3 jagu Diana Jakovlevast (Usbekistan), kuid tänases 2. ringi mängus kaotas neljandana asetatud Sandra Samirile (Egiptus, WTA 561.) 0:6, 1:6.

Paarismängus on aga Varul jõudnud poolfinaali, sest tänases 2. ringi mängus alistas ta koos Daria Kuczeriga (Poola, 4) Lucia Cassidy (Suurbritannia) ja Ann Akasha Ceuca (Saksamaa) 7:6, 4:6, 10:8. Varul ja Kuczer juhtisid otsustavas tie-break’is 5:1, aga võitsid pärast 8:8 viiki kahe viimase punktiga.

Andrea Roots kaotas Sharm el Sheikhis paarismängu avaringis ja üksikmängus ei pääsenud kvalifikatsioonist edasi.

scroll to top