Elena Malõgina jätkab ainsa Eesti tennisistina ka paarismängus

– Elena Malygina / Foto: ETL/Igor Pissarev

Nii nagu Karulaugu spordikeskuses peetava ITF-i turniiri Paf Open üksikmängus jõudis ainsa Eesti tennisistina veerandfinaali Elena Malõgina, on tema ka ainus korraldava riigi esindaja paarismängu poolfinaalis.

Paarismängu veerandfinaalis olid täna võistlustules ka Elisabeth Iila/Polina Ramenskaja, kuid nad kaotasid 2:6, 3:6 teisena asetatud Emily Appletonile (Suurbritannia) ja Martyna Kubkale (Poola). Esimeses setis oli seis siiski 2:2 ja teises 3:3 ning ühe murde oli mõlemal juhul teinud ka Eesti paar. Aga settide lõpud kuulusid kindlalt vastastele.

Malõgina mängis koos Anastasia Kulikovaga (Soome, 4) Laura Hietaranta (Soome) ja Sabina Zeinalova (Ukraina) vastu. Kui esimeses setis polnud Kulikova/Malõgina kordagi taga, siis teises juhtisid vastased 3:1 ja 4:3. Lõpus tegi aga Eesti-Soome paar kaks veenvat murret, viimane koguni nulliga.

Malõgina ja Kulikova on koos võitnud kaks ITF-i turniiri: 2017. aastal Stockholmis ja mullu juulis Pärnus. Nüüd nad kohtuvad poolfinaalis Appleton/Kubkaga.