fbpx
Close

Elena Malõgina ei pääsenud paarismängus Paf Openil finaali

– Paarismäng Forus Karulaugu Tennisekeskuses / Foto: Toomas Kuum

Haabneemes Karulaugu Forus Tennisekeskuses oli täna naiste ITF-i turniiril (W25) Paf Open ainsa Eesti tennisistina võistlustules Elena Malõgina.

Elena Malõgina, kes oli üksikmängus juba avaringis välja langenud, sai paarismängus mänguta poolfinaali. Tema partneriks oli soomlanna Laura Hietalahti. Tänases poolfinaalis kohtuti teisena asetatud Poola-Ungari paariga Maja Chwalinska-Adrienn Nagy. Eile oli sama paar võitnud Valeria Gorlatši ja Anet Angelika Koskeli 6:4, 6:4.

Teatavat vastupanu suutsid Malõgina/Hietalahti osutada vastastele vaid esimeses setis, mis kaotati 4:6. Teine sett läks aga täiesti aia taha – 1:6. Mingil määral võis neid ehk segada soomlanna kerge jalavigastus, võttis ta ju kohe mängu alguses meditsiinilise pausi. Kuid üheks kaotuse põhjuseks olid rohked valed otsused, mis tehti pallivahetuste käigus. Samuti ei suudetud neutraliseerida vastaste aktiivset võrgumängu. Nii poolatar kui ungarlanna olid üsna osavad lendpallidel ning ka kogu punktide ülesehitus oli neil mtmekülgsem.

Sellega on Eesti tennisistidele selle aasta Paf Open läbi. Üksikmängu favoriit Kaia Kanepi teatavasti katkestas turniiri eile jalavigastuse tõttu.

scroll to top