Elena Malõgina ei pääsenud Helsingis veerandfinaali

Elena Malõgina / Foto: Tennis Club Caserta Facebook

Helsingi W35 ITF turniiril heitles Elena Malõgina (WTA 375.)täna üksikmängus pääsu eest kaheksa tugevama hulka. Vastaseks tuli tshehhitar Linda Klimovicova (342.).

Esimeses setis Elena Malõginale praktiliselt mingeid shansse ei antud. Sett Linda Klimovicovale 6:1. Teises setis mängupilt muutus. See tasakaalustus. Kuigi siingi jäi Malõgina kaotusseisu 2:4. Peale seda õnnestus Malõginal teostada kaks servimurret, seisul 3:4 ning seti viimases geimis. Seega teine sett Eesti tennisistile 6:4.

Otsustav sett sarnanse esialgu avasetiga. Malõgina jäi taha 0:4. Järgmised geimid pikaks ei veninud. Tänu kahele servimurdele jõudis Malõgina geimi kaugusele – 4:5. Kuid selleks hetkeks oli vastane teinud ühe servimurde rohkem ning tagaajamine jäi seekird hilja peale. Otsustav sett Klimovicovale 6:4.

Samal turniiril jätkab veel paarismängus Maileen Nuudi. Tema veerandfinaal peetakse õhtul.