fbpx
Close

Eesti noored ei pääsenud siiski Winter Cupi finaalturniirile

– Tennis / Foto: Pixabay

Kahes vanuseklassis oli Eestil võimalik laupäeval tagada pääs Winter Cupi finaalturniirile. Nii U16 poisid kui ka U14 tüdrukud hakkasid favoriitidele vastu, aga kaotasid 1:2.

U16 noormeeste turniiril Leeuwardenis viis Markus Mölder neljandana asetatud Eesti juhtima teisena asetatud Itaalia vastu, kui võitis Niccolo Ciavarella 6:3, 6:2. Oliver Ojakäär aga kaotas endast TE edetabelis ühe koha võrra kõrgemal asunud Lorenzo Ferrile 3:6, 3:6 ning ka paarismängus said Mölder/Ojakäär itaallastelt kahes setis lüüa.

U14 turniiril Kaasanis teenis Eesti esireket Brit Martin hea võidu, kui alistas esimesena asetatud Venemaa tüdrukute liidri Darja Šadtšneva 6:3, 6:2. TE U14 edetabelis on nad vastavalt 4. ja 9. kohal. Paraku jäi see Eesti ainsaks võiduks, sest Grete Gull kaotas Mirra Andrejevale 2:6, 3:6 ja paarismängu kaotasid Martin/Gull venelannadele 2:6, 2:6.

Samuti Kaasanis jäid Eesti U14 poisid alla Soomele 0:3 ja mängivad nüüd 7. kohale Lätiga ning Minskis kaotasid U16 neiud Leedule 0:3 ja mängivad 7. kohale Moldovaga.

scroll to top