fbpx
Close

Eesti mehed alustasid ITF-i turniire edukalt

Oliver Ojakäär. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Neli Eesti meesmängijat osaleb sel nädalal ITF-i turniiridel, neist ainsana teeb Mark Lajal kaasa M25 turniiril.

Lajal mängib Kursumlijska Banjas (Serbia), kus ta osales ka eelmisel nädalal, mil ta oli asetatud esimesena, kuid jõudis ainult veerandfinaalini. Selle nädala turniiril on Lajalil kolmas asetus ja avaringis alistas ta kindlalt 6:0, 6:4 Novak Novakovici (Serbia), kel ATP edetabelikohta polegi. Teises ringis on Lajali vastane Rrezart Cungu (Montenegro, ATP 589.).

Daniil Glinka mängis Monastiris M15 turniiril avaringi kohtumise juba eile, kui alistas Jeremy Jini (Austraalia), kes kasutas põhiturniirile pääsuks juunioride edetabeli kõrget kohta, tulemusega 6:2, 7:6. Glinka kohtub 2. ringis Alexis Gautier’ga (Prantsusmaa, ATP 564.).

Samuti kasutas juunioride edetabeli väga kõrget 13. kohta Krško (Sloveenia) M15 turniirile pääsuks Oliver Ojakäär, kes ei ole aga veel üksikmängus võistlust alustanud, sest teisipäeval sadas vihma ja täna sai mängimisega pihta hakata alles pärastlõunal. Jõuti pidada paarismängu 1. ring, kus Ojakääru partner on tema treener Kenneth Raisma. Koos võitsid eestlased teisena asetatud Itaalia paari Federico Campana/Gabriele Maria Noce üllatavalt kindlalt 6:2, 6:1.

scroll to top